Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

PROBLEM przy zakladaniu wahacza...i poduszki silnika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2013 - 00:11

edytawisienka, Nie ciągnij tak daleko - lepiej przesuń nie na zewnątrz, tylko do przodu albo do tyłu pojazdu - wtedy nie wyskoczy. Pozdrawiam

#22 krzysiek

krzysiek

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 201
  • Dołączył:  18 lip 2010
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 kwiecień 2013 - 05:19

edytawisienka, Mogę Ci powiedzieć, co ja bym zrobił. Kupiłbym w pobliskim nocnhym zgrzewkę piwa, zakląłbym siarczyście i popijając spokojnie zabrał sie do roboty. Życie nie jest lekkie - trzeba sie nieźle napierdupcyć.


no czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. Max tekst 1 klasa. Wymiękam a zwłasza z tym napierdupcyć :lol :lol no nie mogę

#23 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 07 kwiecień 2013 - 11:00

[HUBERT]

juz po...okazalo sie lzejsze niz przypuszczalem :jupi . sciagnalem gumowa oslone i rzeczywiscie ten trojnik przesunal sie o jeden "garb" gumy. Przelozylem go i wszystkie obejmy byly na trojkniku, nic nie wysypane. wlozylem trojnik na miejsce , nalozylem gume i skrecilem. Kolumna weszla ladnie na wahacz....

wielkie dzieki!

a jeszcze druga czesc watku - mniej bolesna (chyba). Poduszki silnika - na pierwszej stronie zamiescilem zdj gornej poduszki - nie jes rownolegle jak na rysunkach technicznych. Znalazlem w miedzyczasie w necie na innych forach watki gdzie tez nie sa rowne, ale wole sie upewnic, czy ktos sie spotakl z takim jej ulozeniem? Jeszczce pomyslalem ze moze ktos kiedys ja wyciagal i na odwrot zalozyl hmm
Ponadto jak wkladalem dolna to mialem wrazenie - tak jak pisalem - ze sruba nie wchodzi swobodnie w gwint "w silniku" i jak wkrece na lekka sile - to wydaje sie ze jest bardzo naprezona guma tej poduszki....moze jest gdzies jeszcze regulacja?

pzdr
HUBERT

[ Dodano: 2013-04-07, 12:08 ]
acha jeszcze jedno, ubylo mi smaru - wyciekl na podloge, nie zbieralem, tak mniej wiecej w ilosci plaskiej lyzki do zupy - nie wazowej, normalnej :) czy kupic smar i dolozyc?

#24 sebo73

sebo73

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 93
  • Dołączył:  07 maj 2011
  • Rok Produkcji:brak
  • Silnik:brak
  • Imię:Sebastian
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2013 - 12:01

Wyglada na to ze silnik moze byc przesuniety, ale w tej materii sie nie wypowiadam. Moge powiedziec tylko tyle ze w moim silniku mocowania sa zalozone symetrycznie, przy montazu takze nie bylo zadnych napiec.

pozdrawiam, sebo73 :kawka

#25 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2013 - 12:20

Silnik wygląda na przesunięty w strone pasażera - przesunięcie możliwe na poduszce skrzyni biegów są łezki, którymi można go przesunąć. Boczna centralna poduszka też ma takie otwory, nie pamiętam tylko, w których punktach, wydaje mi sie że na tym wieszaku widocznym na zdjęciu. Pozdrawiam

#26 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 07 kwiecień 2013 - 14:02

a mowilem ze przegub przeskoczyl o jeden garb gumy :diabelek





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych