Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Światła awaryjne przy uruchomieniu silnika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 notoluz

notoluz

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 3
  • Dołączył:  03 gru 2013
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2crd
  • Imię:Jarek

Napisano 03 grudzień 2013 - 13:54

Moja narzeczona odziedziczyła PT z dość dziwnym problemem:
Po wsadzeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu na pozycję ON światła awaryjne zaczynają migać, a centralny zamyka się i otwiera. Znaleźliśmy na to sposób i gdy zaczyna się to dziać naciskamy jednocześnie przycisk zmykania i otwierania na pilocie. Często trzeba to kilkukrotnie powtórzyć. Jest to dość uciążliwe i nie wiem jaka jest przyczyna.
Również podczas jazdy, gdy drzwi już są zaryglowane, po wciśnięciu mocniej gazu centralny wydaje dźwięk ryglowania drzwi.
Próbowałem kiedyś wyłączyć opcję ryglowania drzwi po osiągnięciu określonej prędkości, jednak nie dało to efektu. Poprzedni właściciel twierdzi, że w serwisie coś spieprzyli i od tego czasu tak się dzieje i dodatkowo kluczyki można wyjąć ze stacyjki podczas jazdy, ale wiem, że to częsty problem.
Jak temu zaradzić?

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:35

notoluz,
Wprogramowana opcja zamykania rygli po przekroczeniu 24mil (40km/h) to raz - i dokładne sprawdzenie czy ją przeprogramowałeś i druga sprawa uszkodzone krańcówki dzwi przednich lub klapy tył -do sprawdzenia ? któraś podaje informacje sprzeczna z wykonywanym ruchem siłownika stad takie dziwne zachowanie .Jest też możliwość że jest usterka centralki centralnego , nic więcej przez internet to wymaga auta na warsztacie :kawka





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych