Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


wyjmowanie kluczyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.libertalia_*

Bezimienny Gość.libertalia_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 styczeń 2014 - 14:51

witam!od pewnego czasu mam spory problem z wyjęciem kluczyka ze stacyjki,nieraz muszę go mocno wyszarpnąć.pomóżcie,bo zaczyna to być strasznie frustrujące! hmm

#2 cwmarta

cwmarta

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 875
  • Dołączył:  07 maj 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 LPG
  • Imię:____
  • Skąd::Warmia
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 styczeń 2014 - 16:17

:kawka tak jest metoda .. z wyczuciem z wyczuciem..nie szarpać bo można tylko pogorszyć.. proszę nie zapominać wciskać guzika przy obrocie i wyjmowaniu..i z wyczuciem z wyczuciem... :kawka

#3 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 styczeń 2014 - 17:30

libertalia, Kluczyk powinien się wyjmować w jednej pozycji - wyszarpujesz go w niewłaściwej - bo obracasz cylinderek o jeden ząb za daleko. Kluczyk powinno się wyjmować naprzeciw plastikowego nadlewu na pierścieniu wokół bębenka stacyjki. Pobierz sobie instrukcję obsługi i poczytaj - zrozumiesz. Instrukcja dostępna w dziale technicznym w poddziale poczekalnia izba przyjć działu technicznego, dostęp po zostaniu sponsorem lub po napisaniu 50-ciu postów. Pozdrawiam

Wyjęcie kluczyka w niewłaściwej pozycji grozi rozładowaniem akumulatora.

#4 Bezimienny Gość.pt lejdi_*

Bezimienny Gość.pt lejdi_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 styczeń 2014 - 11:08

Racja, kluczyk wychodzi tylko w jednej pozycji. Chociaż miałam kiedyś taki objaw, ale w innym aucie ,zanim nabyłam pitka, i niedługo potem po prostu popsuła się stacyjka i trzeba było na nową wymienić...

#5 mirek

mirek

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 533
  • Dołączył:  06 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Mirek
  • Skąd::Brańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 styczeń 2014 - 21:58

Odnośnie stacyjki miałem wcześniej voyagera 2.5 TD i można było w każdej pozycji wyjąć kluczyk teraz mam pitka i jest identycznie .Czy wszystkie chryslery tak mają ?

#6 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:01

mirek, Wszystkie Twoje Chryslery miały zepsuty bębenek stacyjki - uwalonyu trzymak kluczyka. Musisz zwracać uwagę na pozycje wyjmowania - jeden ząbek przed maxymalnym skrajnym. Maksymalne skrajne w przeciwną do ruchu zegara to pozycja akcesoria - wpierdziela prąd i po dobie aku rozładowane. Pozdrawiam

#7 mirek

mirek

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 533
  • Dołączył:  06 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Mirek
  • Skąd::Brańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:13

W voyagerze jak nie wyjąłem kluczyka z przyciskiem na skrajnym w lewo to rozwalało akumukator a w pitku jak piszesz wyjmuję jeden przed bo rozwali.Z takimi stacyjkami już kupowałem czasem jak jest za mało włożony to znika podświetlenie radia ale poza tym nie wpływa na komfort jazdy.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych