Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sytuacja na Ukrainie...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2014 - 18:10

Darku
Daj na luz z tym symbolem "tryzuba" :torba
Pod jego znakiem Ukraińcy dokonali mordów na Wołyniu.Liczba pomordowanych Polaków kilkukrotnie przekroczyła tych z Katynia.
Używając symboli należy poczytać trochę historii! Państwo jeżeli chce być Europejskie powinno używać symboli jedności a nie podziału
polecam pierwszą lepszą stronkę:
http://pl.wikipedia.... ... 4cza_Armia
Mam nadzieje że zrozumiesz mnie i moje emocje
należy znać znaczenie symboli zanim sie je zacznie używać
Jeżeli 50 tys naszych rodaków do Ciebie nie przemawia to juz nie moja wina
Też nie uznaję działań Putina ale Ukraina to juz osobna działka

#2 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 marzec 2014 - 21:48

W związku, że dyskusja w poście o zlocie przenoszę post w nowozałożony temat.

[ Dodano: 2014-03-18, 21:48 ]
Marek, ja nie używam symboli a jedynie wstawiłem sobie oficjalną flage Ukrainy w związku z faktem, że wyrażam sprzeciw wobec sytuacji obecnej.
Piszesz o historii symbolu tzw. "tryzuba"? Przecież wystarczy spojrzeć w Wikipedię. Skąd Ty sobie to wiążesz tylko i wyłącznie z UPA? Na Ukrainie, jak i u nas, jest masa idiotów, którzy pielęgnują pamięć zbrodniarzy i osób odpowiedzialnych za ludobójstwo, ale ja mam na myśli ludzi, którzy żyją obecnie na Ukrainie i nie mają nic wspólnego z rzezią na Wołyniu. Ileż można żyć nienawiścią do całego kraju teraźniejszego za niechlubną przeszłość nakreśloną przez ludzi, których już dawnio nie ma. Chcesz mi powiedzieć, że dla Ciebie każdy Ukrainiec, Ukrainka tylko czycha, żeby Ci gardło poderżnąć?
A czy jak tak napawasz się nienawiścią do całej Ukrainy pamiętasz o naszych zbrodniach na Ukraińcach? Terka, Ratnawica, Polany Surowicze, Wisłok Górny, Karlików...
A Niemcom też pamiętasz i też byś miał do mnie pretensje, że wstawiłem sobie flagę niemiecką?
Żeby nie było niedomówień - wybaczyć i zapomnieć to, czego dopuściły się Niemcy, Ukraina, Rosja - NIGDY, ale daleki jestem, żeby obwiniać o to dzieci z tych krajów, które czasem nie wiedzą o co nam chodzi. Takie uogólnienia są po prostu płytkie, proste, żeby nie powiedzieć prostackie.
Marek, nie kłóćmy się. PO prsotu źle interpretujesz to co chciałem zasygnalizować. Jest takie powiedzenie - jestem odpowiedzialny za to co mówię, ale nie za to, jak ktoś to interpretuje.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych