Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Kilka pytań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 sierpień 2014 - 10:46

Nie wiem ? nie montowałem tego w PT , jak jest fabrycznie to ok , a dokładane mnie nie interesują

#22 Bezimienny Gość.Vadimus_*

Bezimienny Gość.Vadimus_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 sierpień 2014 - 23:40

andreeas7, będę 26-27 jechał do Rozewia i wracał ok. 1 września, po drodze zahaczę też o Warszawę, rozumiem, że zamontowałbyś mi w Płocku tempomat? Ile by to trwało, co mam kupić z tego żeby działało dobrze i było pewne i sprawne?

http://allegro.pl/li... ... t tempomat

#23 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 sierpień 2014 - 01:35

Kierownica , manetka , taśma Airbag z obsługa tempomatu, wiązka do sterownika silnika - jeśli nie ma ? .Żadnych siłowników pneumatycznych nie potrzeba masz elektroniczna przepustnicę - reszta to tylko zamontowanie i w kodowanie .
Czy ci ogarne w tym czasie co piszesz wątpię .W pierwszej kolejności trzeba obejrzeć co masz u siebie w aucie zamontowane ? - zdjąć osłonę kierownicy i zobaczyć czy jest wiązka i jak taśma można na próbę podać sygnał i sprawdzić czy jest linia aktywna - reszta to pryszcz. :kawka

#24 Bezimienny Gość.och.Jacek_*

Bezimienny Gość.och.Jacek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 listopad 2014 - 09:45

Czytam te posty i się zastanawiam czy wszyscy ci co opisują o pitkach 1.6 kiedyś wogóle jechali jakimś pojazdem co ma tylko sto KM , jakie pierwsze 3 biegi ludzie nie piszcie bzdur ja twierdze że 4 to pełna moc . Do pracy jeżdżę 10 kilometrów i na pewno jestem z szybszych na drodze . Twierdze że jako dla mnie wystarcza silnik 1.6 .

Nie jeżdziłem tylko jednym PT z 1,6 a praktycznie wszystkimi wersjami i jak pisze żę 1,6 to muł i zbiera się na 3 biegach to jest to porównanie praktyczne do innych wersji - nie wyczytane z internetu

#25 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 listopad 2014 - 09:53

4 to pełna moc .

dokładnie jak w CRD :piwo

Post nic nie wnosi do tematu Pkt.12 regulaminu :andreeas7

#26 Bezimienny Gość.och.Jacek_*

Bezimienny Gość.och.Jacek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 listopad 2014 - 16:32

W 1.6 nie ma elektronicznej przepustnicy.

Post nie na temat PKT.12 regulmin działu technicznego i w dodatku odpowiedz wprowadzająca w błąd innych użytkowników : andreeas7

do twojej wiadomości masz elektroniczną i na dodatek często się psuje :
Dołączona grafika





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych