Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Dział kulinarny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 marzec 2010 - 17:14

adames, masz całkowity zakaz czytania tego tematu, bo ta Twoja biedna Ania to w ogóle nie wyjdzie z kuchni ;)

#82 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 17:24

Kuchnię mam połączoną z pokojem dziennym, więc Ania jest równocześnie i w kuchni i w pokoju. :cwaniak
A teraz nie myślę o niczym innym, jak o tej galaretce. :obiad

#83 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13784
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 17:46

no hno ucieszylem sie niezmiernie ze ci smacura narobilem....
jak zagladne do was to przywioze cosik a bedzie to niespodziewajka...kolego!

#84 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 17:59

miecio,
Do tej pory cierpliwie czekałem na Waszą wizytę, ale teraz to już nie mogę się doczekać. Gród Kraka i Mała Moskwa , są połączone ze sobą przyzwoitą jak na nasze warunki autostradą. Przestrzegając przepisy, w trzy godziny można pokonać tą trasę, a przy okazji pobić rekord Marcela w spalaniu paliwa. Niech Mu gul skoczy. :lol

#85 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 18:07

pffff... PFFFF.... gul gul gul.


DOBRA. ZEBY BYLO ON TOPIC A NIE OFF.

GOTUJEMY. Prosto. Po mesku. Zeby ***** jego mac nie rzec.

Kupujemy roastbeaf (ROZBEF, ROSTBEF, rostbeaf - roznie to pisali na opakowaniu).

Albo klasyczny albo filet. Przychodzimy z tym do domu. Kladziemy na desce i posypujemy obficie zmielonym pieprzem (najlepiej jakims kolorowym). Celowo nie pisze "pieprzymy" bo nie chce byc szczegolnie wulgarny.

Nastepnie na patelnie wylewamy oliwe. Na rozgrzana olive rzucamy mieso (ja rzucam strona nie opieprzona uprzednio). I jade go tak ok. 4 - 5 min. Potem robie przerzut i drugie tyle czasu.

W wersji urozmaiconej siekam drobno czosnek i rzucam go w oliwe. To co sie tam ostanie potem nakladam na rozbefa. Szkodliwe dla watroby jak juz ktos ma dziurawa. Ja mam.

Do tego frytki. Zadnych kurde sosow czy keczupow. SOTE jemy. i sobie rzujemy taka podeszwe... popijamy piwem.

Tyle. SPOCZNIJ!

#86 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 18:18

Marcel,
Nie jestem kucharzem, ale w którym miejscu było tam coś gotowane ? Nie żebym się czepiał szczegółów , ale gotowanie mi się kojarzy jak woda w garnku bąbluje na gazie, a u Ciebie ta podeszwa raczej skwierczy na oleju. ;P

#87 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 marzec 2010 - 18:33

Kuchnię mam połączoną z pokojem dziennym, więc Ania jest równocześnie i w kuchni i w pokoju.


No to jeszcze gorzej :) zamiast sobie dziewczyna, odpocząć po pracy to stoi w kuchni/pokoju i dłubie przy garnkach, bo się Adasiowi galaretki zachciało ;)

I to przez Miecia :lol

#88 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 19:27

Marcel,
Nie jestem kucharzem, ale w którym miejscu było tam coś gotowane ? Nie żebym się czepiał szczegółów , ale gotowanie mi się kojarzy jak woda w garnku bąbluje na gazie, a u Ciebie ta podeszwa raczej skwierczy na oleju. ;P


A jest jakis osobny dzial o smazeniu...? Nie to nie - nie bedzie wiecej odcinkow z Menskiej KuHni. Bujajcie sie.


A propos frytek - taki mi sie dowcip sytuacyjny przypomnial - ale jest o JEDZENIU, nie ze jakis OFF TOP - wypraszam sobie. U mnie na wsi na Bialolece jest McDonalds nie. Stoje przy okienku i czekam az mi kure zapakuja do torebki. Na parkingu przede mna stoi Merol S Klassa nufka sztuka blyszczy sie tak (jest ciemno) ze swobodnie mozna czytac sobotnie wydanie FAKTu. Nagle otwieraja sie drzwi łod tego eS klasa i wysiada właściciel. Podchodzi do okienka McDrive i rozmawia do panienki z McOkienka w ten dokładnie desen, az zacytuje:
- PANI, JESZCZE TYCH FRYTKÓW!

To ja se teraz cos usmazole. Bon żurek!

#89 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13784
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 19:36

marcel nie opuszczaj nie nie chodzi o portki albo jakies gacie po prostu nie opuszczaj nas bo przestanie byc wesolo......................

#90 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 19:40

Wez! Ja wczoraj widzial Ju Ken Dens. Jeden tanczyl niespecjalnie ale pol wystepu lecial w UJA. I go wzieli do Izraela zeby im sie nie nudzilo.

Ja za Stanczyka nie bede robil. No chyba, ze club sie zrzuci na sluzbowy uniform!!?? Eee?

Ide zjesc maslanke i wypic oponke. Wiecie co to jest OPONKA?! Oponka to jest to.

#91 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 20:00

Nie to nie - nie bedzie wiecej odcinkow z Menskiej KuHni. Bujajcie sie.

Nie rób nam tego, jeśli masz więcej nieskomplikowanych przepisów kulinarnych, to podziel się nimi . Może kiedyś skorzystam z któregoś i błysnę w kuchni, serwując gościom wykwintne danie , robione z przepisu sir Marcela

#92 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13784
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 20:09

no dobra daj przepis na OPONKE daj sie albo nie daj sie i daj wójó

#93 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 20:22

to ja moze... nagotuje frytków dla wszystkich?!

Oponka to ciacho. Jak kupie swieza to zrobie zdjecie. Ciacho wyglada jak opona samochodwa. Cos pomiedzy paczkiem a sekaczem. Na pewno smazone na glebokim tluszczu. Z lekka lukrowane i polane z wierzchu czyms pysznym.

Te glodne z Warszawy moga to nabyc w piekarni na Senatorskiej.

#94 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 20:30

Marcel,
To miał być przepis na zrobienie czegoś smacznego, przecież nie będę jechał do stolycy do jakiejś piekarni po jedną oponę . Jeszcze mi tam antenkę albo tylną wycieraczkę podpie.....dolą. I co ja wtedy zrobię , przecież nie będę szukał kredensa :cwaniak

#95 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 marzec 2010 - 20:40

adames, jak się następnym razem spotkamy to ja zawitam najpierw na Senatorską :)

Pod warunkiem, że Marcel zdradzi mi wcześniej o którą piekarnię na Senatorskiej chodzi :) nie chciałabym nabyć niewłaściwej opony :)

miecio, przywoził Ci prowiant z Krakowa, to ja z Wawy nie mogę?? :d (tylko nie ręczę za świeżość) :)

#96 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 21:32

Marcel,
To miał być przepis na zrobienie czegoś smacznego, przecież nie będę jechał do stolycy do jakiejś piekarni po jedną oponę . Jeszcze mi tam antenkę albo tylną wycieraczkę podpie.....dolą. I co ja wtedy zrobię , przecież nie będę szukał kredensa :cwaniak


Kredens waruje pod palacem prymaskowskim i pilnuja go zli emeryci w zoltych kamizelkach (podobnie nieszczepieni i bez kagancow). Wyslemy Ci DHLem.


Bellka, tam jest kurde jedna piekarnia co sie nazywa Galeria Wypiekow Piotra Lubaszki. Oprocz oponek maja tam rozne wyczesane wynalazki chlebowe. I to nie sa gowna z oszołoma czy kerfura :) Polecam chleb z ziarnami. MNIAM.

#97 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 21:51

Marcel,
Ja nie wiem ani gdzie jest w tej Waszej stolycy ul. Senatorska ani gdzie jest Plac prymasowski. Byłem wprawdzie w tamtym roku w Warszawie, ale to była pokojowa manifestacja związków zawodowych. Przepedałowałem wtedy od jakiegoś parkingu pod Sejm i URM. W drodze powrotnej do autobusu olałem jakieś drzewo , bo nigdzie nie było kibelka. Żadnej knajpy przez te parę godzin nie widziałem , po prostu wiocha.
Bell,
Jak znajdziesz tą piekarnię, to z miłą chęcią spróbuję te rarytasy polecane przez Marcela. :lol

#98 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 marzec 2010 - 21:52

Adam, będę pamiętać :kciuki

#99 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 21:57

Bellka. Ty slyszalas?! On sie wlasnie przyznal, ze przyjechal do nas z wizyta obsikac drzewo...

#100 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 22:04

Ja bym na Twoim miejscu sprawdził, czy ono nie uschło. Było nas tam kilka tysięcy, a kibelka żadnego. Do URM-u ani do Sejmu nas nie chcieli wpuścić, ale tam pewnie są kibelki tylko dla wybrańców narodu.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych