Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Darmowy serwis wymiany zgrzytów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#121 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 00:57

Ty naprawdę nie potrafisz tak na luzie, czytać pomiędzy wierszami...? Już tłumaczę, chwalenie się swoją wiedzą, bez możliwości konfrontacji z rzeczywistością jest podobne do sytuacji, kiedy na serwisie randkowym pryszczaty, szczerbaty grubas przedstawia się jako wysportowany, niebieskooki blondyn... To jest siła, moc internetu...

PS

I proszę Cię, nie wypisuj już tych pierdół o nadawaniu kolorytu forum, bo wychodzi na to, że oprócz faktu, iż jesteś chwalipiętą to prawdopodobnie też mitomanem. 

Mimo, że na początku naszej znajomości stanąłem w Twojej obronie to teraz muszę przyznać, że irytujesz mnie. Mimo tego, na zakończenie, pozdrawiam. :yodarek

No wobec tego Ty też nie umiesz czytać między wierszami skoro koloryt forum wziąłeś sobie do serca. Poza tym tu nie chodzi o chwalenie się wiedzą , tylko sprostowanie fałszywego stereotypu którym posłużyła się forumowiczka. I nim zdążyłem wytłumaczyć iż zapewne nie zrobiła tego celowo ani z premedytacją , nastąpiła taka fala agresji iż musiałem siłą rzeczy udowodnić swoją tezę, myśląc że atakujący mnie zrozumieją moje intencje. Twój powyższy wpis niestety, jest adekwatny do skali niezrozumienia i nieprzychylności do osób które mają swoje zdanie , cokolwiek wiedzą na temat swojej historii i nie udają że nic się nie stało kiedy ktoś myli odznakę Ułańską z Krzyżem Żelaznym a swastykę ze swarzycą. Niestety Twoje obrażliwe wpisy o moim mitomaństwie świadczą jedynie iż Ty także pojęcia zielonego nie masz o czym piszesz ani nie rozumiesz o czym piszą Twoi przyjaciele.Jeśli akceptujesz , nawet w żartach , powielanie nieprawdziwych odniesień z naszej przeszłości musisz liczyć się z tym że i Ty w pewnym sensie jesteś ich propagatorem. I nie pisz mi ze byłem wulgarny , napastliwy , mitomański i ordynarny bo to absolutnie nieprawda. Moja wiedza na ten temat jest nie tylko ksiązkowa ale również wyniesiona z domowej tradycji i kultury. Członkowie mojej rodziny ginęli i w Katyniu i również nie ominął ich obóz koncentracyjny więc od dziecka znam temat na tyle by bez pomawiania mnie o googlowanie bez problemu wypowiedzieć się w tej kwestii. I nie urządzam tu żadnej histerii ponieważ skalę tej brudnej dyskusji rozkręcili Twoi a nie moi przyjaciele. Twoje żałosne pisanie ze stanąłeś w mojej obronie zachowaj dla siebie , ponieważ uważam iż sam się doskonale bronię , ponieważ nie naginam rzeczywistości tylko podpieram sie faktami i raczej się nie wy.....dolę. Zrozum Szanowny Adminie iż w tym przypadku nie miało być żadnej dyskusji ani pyskówki. Ktoś coś napisał , ja sprostowałem i na tym miał być koniec. Sam swoim postępowaniem i biernością wobec chamstwa przyczyniłeś się do takiej sytuacji. Na szczęście nie jestem odosobniony w tym przekonaniu. Mam nadzieję że tym wpisem kończymy tą chorą dyskusję , ponieważ ani Ty ani pozostali admini nie zdali egzaminu . Byliście bierni wobec obrażajacych mnie wpisów i widzieliście tylko moje teksty które naprawdę były pisane w odpowiedzi na powyższe. Dlatego też jestem wrogiem usuwania postów , ponieważ wtedy trudno jest ocenić stan faktyczny i łatwo można ogłupić kogoś kto dopiero sięga do tej lektury. Tak właśnie zmanipulowałeś Alicję....Możesz za ten wpis mnie usunąć z tego forum bo naciśnięcie klawisza enter nie boli. Ale głupota bardzo........Również Cię pozdrawiam


  • indianer lubi to

#122 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 10:46

 
EEEEtam.....okazało się że można go instalować na 15 urządzeniach a nie 5 jak napisałeś. / 5 PC , 5 tabletów i 5 telefonów . .Rozkminiaj dalej ..... :blabla

a widzisz, jak coś można wygooglować to znów jesteś w siodle :) szkoda że nie zglebiłeś tematu, warto!

#123 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 11:03

a widzisz, jak coś można wygooglować to znów jesteś w siodle :) szkoda że nie zglebiłeś tematu, warto!


Chyba mnie nadal z kimś mylisz. Myślałem ze naprawde szukasz pomocy. Nie znam sie na tym wiec przeslalem wiadomość mojemu koledze który jest programistą. Przeczytał co napisałeś i odpisam mi ze to zwykły fejk...albo tekst pisał zupełny laik. Z grzeczności nie zacytowałem podsumowania. Ale teraz zacytuje..." zapytaj tego cwaniaka czy można zwiększyć ofertę na usługi TV jesli masz juz wszystkie kanały?..." Pozdrawiam Cie Adminie....mam nadzieje ze to jedyna funkcja jaką pełnisz społecznie w której możesz publicznie i bezkarnie wypisywać takie bzdury...

#124 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 11:50

To ja może przypomnę moje pytanie oraz podpowiadamy możliwe odpowiedzi
- nie
-tak, kosztuje to x pln
Gdzie tu podstęp o którym tak rozlegle się rozpisujesz ???


Czy office 365 Business pozwala na zwiększenie limitu danych ponad 1Tb, jeśli tak to w jakiej cenie?
Będę zobowiazany



#125 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 12:22

To ja może przypomnę moje pytanie oraz podpowiadamy możliwe odpowiedzi
- nie
-tak, kosztuje to x pln
Gdzie tu podstęp o którym tak rozlegle się rozpisujesz ???

Adminie...odpisalem tobie na ostatni wpis. Myślałem że rozumiesz i napiszesz cos w rodzaju ...Irek przepraszam ,jako Admin nie powinienem tak się zachowywać i na Twój grzeczny post powinienem tez grzecznie podziękować. A nie prowokować do kolejnej sprzeczki pisząc ze glebisz temat skoro tego nie robisz.... Zupełnie szanowny Adminie nie rozumiem Twojego postepowania i powodu Twojej napastliwości. Wiem ze poprzez brak pomocy ze strony Twoich przyjaciół poczułeś konsternację i na sile próbujesz sie im podlizac. Niestety ,aby bawić sie słowem,trzeba być inteligentnym i miec minimum wiedzy na temat który sam poruszasz. Próbuj dalej mnie prowokować ,pomawiać i przypisywać mi cechy których nie uzewnętrzniam ani nie okazuje w stosunku do Ciebie. I nie usuwaj swoich postów. Niech zostaną. Może wtedy ludziom łatwiej będzie zrozumieć w czym tkwi problem ...Pozdrawiam

#126 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7821
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 luty 2018 - 12:38

Proszę Was nie odpisujcie, temat umrze i nastanie spokój.


  • Rokita lubi to

#127 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2018 - 12:50

Dziękuję Dorka za wpis powyżej... :) Co by człowiek nie napisał, to zawsze można napisać więcej.


  • Dorka lubi to

#128 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 13:04

Głównym problemem.jesteś ty zadufany w sobie człowieku.

Użytkownik hencio edytował ten post 16 luty 2018 - 13:06


#129 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2018 - 13:13

Darek, jakbyś mógł, uszczegółów swoją wypowiedź - kto jest tym głównym powodem?



#130 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 13:23

A sorry,oczywiście głównym problemem jest nasz wszystkowiedzący i nie znoszący sprzeciwu Ireneusz K.

#131 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8024
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 13:43

Proszę Was nie odpisujcie, temat umrze i nastanie spokój.

Obawiam się,że nie.Jest tyle tematów w których można się"wykazać"...

#132 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 13:44

Hahahaha...Was zostawić samych na chwile to potykacie sie własne nogi Dobrze ze Admin czuwa i kieruje pod czyim adresem należy kierować inwektywy. Żenada..Mierny ale Wierny hencio zawsze do usług.. Nie ma żadnego powodu ,ale skoro padło hasło ze gniewamy sie na Irka..to się gniewamy. Przerwę to Kochani zanim zaczniecie ubliżać sobie nawzajem w tym chaosie. Uważam temat za zakończony..Pozdrawiam

#133 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 13:48

Wiesz miernoto jak mówi wąż jak chce pełznąć dalej sssssss....am.I zrób to samo.

#134 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2018 - 14:06

...ale Ryoyu  Kobajashi wywalił!!! 143,5 m.



#135 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 14:13

Jedyna dobra wiadomość w tym temacie.Na razie jedyna.

Użytkownik hencio edytował ten post 16 luty 2018 - 14:14


#136 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2018 - 14:15

Hula tylko 127 :( , ale Kot nieźle.



#137 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 14:31

Wiesz miernoto jak mówi wąż jak chce pełznąć dalej sssssss....am.I zrób to samo.


Pojęcia nie mialem że węże ...mówia..??? Ale do Ciebie nawet snopek słomy przemawia..

#138 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 14:33

Przemówiła właśnia ta słoma z twoich butów.

#139 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 luty 2018 - 14:58

Przemówiła właśnia ta słoma z twoich butów.


Hencio ...daj spokój. Nadaremny Twój trud. Lubię Cie.. Kotki i pieski też..węże może trochę mniej. Ale ogólnie to może dlatego ze nie kumam co one gadają...

#140 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2018 - 15:02

Noooo..., i miejmy nadzieję, że jutro nasi trochę dalej polecą. 160_F_165554751_IJVKBaZpe06T98MgF0T80ahG







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych