Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

problemy z centralnym zamkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 marlas

marlas

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 94
  • Dołączył:  25 lut 2010
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:1,6

Napisano 26 luty 2010 - 21:18

Witam od trzech dni jestem posiadaczem Pitka 1.6 rok 01 wersja europejska,problem tkwi w centralnym zamku,trafia mnie nerw, kiedy przy tak oryginalnym aucie stoje i wciskam przyciski w pilocie ani nie otwiera i nie zamyka,jak otworzy to mrugnięcie światłami jest z dużym opużnieniem pracy,wymieniłem baterie w obu pilotach i bez zmian.Pytanie do was koledzy,czy najlepiej wyłączyć oryginalny chryslera moduł sterowania i podłączyć nowy moduł (zwykły uniwersalny)do centralnego zamka.Proszę o pomoc

#2 zenmen

zenmen

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 103
  • Dołączył:  21 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Zenek
  • Skąd::Ciechanów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2010 - 22:56

witam, zacznij od tego: http://ptclub.pl/vie... ... 4eef#36699

powiem tak jak kupiłem swoją kajzerkę (tak nazywają PT dzieci mojej szwagierki) to własnie miałem nieorginalny moduł i raz działał a raz nie, raczej więcej nie działał, wywaliłem go założyłem orginalny i jest ok. Może udaj się do elektryka niektórym udaje się coś naprawić :lol

#3 marlas

marlas

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 94
  • Dołączył:  25 lut 2010
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:1,6

Napisano 27 luty 2010 - 06:58

ja mam załozony oryginalny central wraz z modułem,myślę właśnie o jakimś uniwersalnym

#4 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 luty 2010 - 10:10

ja mam załozony oryginalny central wraz z modułem,myślę właśnie o jakimś uniwersalnym


a moze najpierw zorientowac sie czemu oryginał nie działa tak jak powinien?
Tylko że musi to zrobic ktos kto ma pojęcie a nie "wymieniacz".

#5 marlas

marlas

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 94
  • Dołączył:  25 lut 2010
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:1,6

Napisano 28 luty 2010 - 07:36

11 marca stawiam Pitka do fachowca od alarmów zobaczy co da się zrobić.Najgorsze, że nie rozbierał jeszcze takiego auta,prożba do was koledzy gdzie się znajduje modół centralnego i w jaki sposób dostać się do niego aby nic nie uszkodzić.Proszę o pomoc nie mogę nigdzie znależ instukcji demontażu

[ Dodano: 2010-03-12, 21:16 ]
od wczoraj cieszę sie normalnie działającym centralnym zamkiem,elektryk podpiął się nową centralką do oryginalnego sterownika,przy okazji wymieniłem zarówki w zegarach





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych