Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


macie problemy z PT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 27 luty 2009 - 22:25

Problem polega nie na tym ile co kosztuje, bo są ludzie i biedni i bogaci, problem w tym, że nikt z nas nie chce być traktowany przez jakiegoś cwaniaczka jako debil, który zapłaci bo mozna go naciągnąć. Niestety wśród nas są i tacy, którym bycie baranem nie przeszkadza.



Po pierwsze nie jestem cwaniaczek po drugie nie rozdzielam ludzi na biednych i bogatych a co do tego że serwisuje autko w ASO to tylko dlatego że mam do nich zaufani nigdy jeszcze nie naciągnęli mnie na nic tu wygląda wszystko inaczej oddaje auto do serwisu by mi je sprawdzili nie płace ani pensa za diagnozę, mogę nawet patrzeć ja diagnozują mi autko po wszystkim dostaje listę usterek o ile jakieś mam oraz ceny elementów jak chce to robię u nich jak nie chce robię gdzie indziej .Raz wymieniłem sworznie na zamienniki po 6 miechach były do kolejnej wymiany. Całkiem inaczej sprawa wygląda w Polsce w niektórych serwisach.
więc zanim ktoś doda głupi komentarz niech się dowie jak wszystko wygląda i zastanowi, bo jeśli nawet wrócę do Polski i tak będę używał oryginalnych cześć do auta jak to robiłem zanim wyjechałem z kraju( A juz tak bywa że ten co ma dużo do powiedzenia okazuje sie ostatnim BARANEM) :cwaniak --pozdrowienia dla znajomych z dolnego śląska-- :kciuki
Nie chce nikogo urazić moją wypowiedzią

#42 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 28 luty 2009 - 09:01

white-tiger myslę, że chyba źle odebrałes ten post, on nie dotyczył Ciebie tylko pracowników niektórych serwisów.

#43 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 luty 2009 - 09:52

być może ale po przeczytaniu kilku wypowiedzi z pierwszej strony takie wrażenie odniosłem a poza tym umieściłem cytat któren jest aż nad to wymowny nie sądzisz?

#44 Aga

Aga

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1118
  • Dołączył:  03 wrz 2008
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:1.6 Touring E

Napisano 02 marzec 2009 - 12:40

white-tiger, ja mam zawsze duzo do powiedzenia ale do barana to mi chyba daleko, wiec bez takich i można rozmawiać spokojnie...

Poza tym to największe zaufanie mam do mojego mechanika w Polsce który jest pełnym profesjonalistą więc po co miałabym do ASO? Bo im się wydaje, że wiedzą najwięcej? Wole wiedzę nabytą (mój mechanik który nauczył się na tym modelu) niż książkową (ma być tak a nie inaczej), poza tym wiesz jak łatwo jest zawyżyć cenę widząc kierowcę kobietę ( a myśląc zrobimy blondynę na szaro...) a ja nie lubię jak ktos myśli, że mnie można na szaro...

więc ty jeździj sobie do ASO a ja do Pana R. i basta, a argumenty w stylu "baran" do mnie nie przemawiają bo trzeba mieć szacunek dla opinii innych bez irytacji, że ktoś może zakwestionować Twoje zdanie...

:)

#45 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 02 marzec 2009 - 13:02

white-tiger, ja mam zawsze duzo do powiedzenia ale do barana to mi chyba daleko, wiec bez takich i można rozmawiać spokojnie...

Poza tym to największe zaufanie mam do mojego mechanika w Polsce który jest pełnym profesjonalistą więc po co miałabym do ASO? Bo im się wydaje, że wiedzą najwięcej? Wole wiedzę nabytą (mój mechanik który nauczył się na tym modelu) niż książkową (ma być tak a nie inaczej), poza tym wiesz jak łatwo jest zawyżyć cenę widząc kierowcę kobietę ( a myśląc zrobimy blondynę na szaro...) a ja nie lubię jak ktos myśli, że mnie można na szaro...

więc ty jeździj sobie do ASO a ja do Pana R. i basta, a argumenty w stylu "baran" do mnie nie przemawiają bo trzeba mieć szacunek dla opinii innych bez irytacji, że ktoś może zakwestionować Twoje zdanie...

:)

nic dodać i nic ująć Aga:brawo

[ Dodano: 2009-03-02, 13:02 ]
:brawo

#46 Aga

Aga

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1118
  • Dołączył:  03 wrz 2008
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:1.6 Touring E

Napisano 02 marzec 2009 - 13:10

paradyz, :)

#47 vette78

vette78

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 280
  • Dołączył:  04 lis 2008
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0

Napisano 02 marzec 2009 - 20:55

To może ja na zlocie :torba założe na głowę bo jestem z ASO

#48 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 marzec 2009 - 21:13

każdy am prawo do własnego zadania i oceny a jeżeli chodzi o arogancje ż mojej strony to ona nie jest kierowana do nikogo innego jak do kolegi który użył ostrych jak dla mnie słów w moim kierunku jeżeli jest inteligentny to będzie wiedział że do niego.A co do kobiet i blondynek to jesteś w moim guście :lol a na serio wiem jak zachowują sie servisy w Polsce Pt nie jest moim pierwszym autem miałem kilka przed nim jak mieszkałem w Polsce i tu masz racje znajomy DOBRY mechanik jest lepszy jak najlepszy serwis ale prawdą pozostaje że oryginalne części sa jednak najlepsze. Wydaje mi sie że ten post można na tym etapie zakończyć bo robi sie nie smaczny Pozdrowienia





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych