Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Prośba o fachowy rzut okiem na kandydata do zakupu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#101 Bezimienny Gość.Greg001k_*

Bezimienny Gość.Greg001k_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 maj 2015 - 21:26

Byłem tam dzisiaj, bo bardzo mi się opis i zdjęcia auta spodobały liczyłem nawet, że jak tak wyglada w rzeczywistości to być może dobiję targu i wróce nim do domu, jednak było to zwykłe zmarnowanie czasu niestety. Ps. dodatkowo wspomniano, że tydzień temu wymieniona była skrzynia na nową (ponoć 4-ka wyskakiwała), dlatego ciężko chodzi lewarek - podpytałem więc czy w związku z tym jest gwarancja na tą skrzynię, po wyrazie skonsternowania odpowiedział, że ewentualnie może mi dać swoją pisemną gwarancję. Pękniętej szyby ponoć nie zauważył, lecz jakbym chciał to on ja wymieni na nową, ewentualnie na używkę z tego samego rocznika, by się daty zgadzały. Zderzak od dołu pęknięty, słabe spasowanie zderzaka/kratki z maską (w sumie nawet się nie chciała zamknąć, musiał ją porządnie trzasnąć by zamek załapał. Dodam tylko, że jak dojechałem to maska była niedomknięta - więc zapewne może byc później problem z jej otwarciem).

Dodatkowo we wszystkich zakamarkach ślady po paście polerskiej...

Aha spora głęboka rysa na masce (w sumie prawie jak pęknięcie to wygladało) i podobno lewy tylny błotnik był malowany (w sumie po tym, co widziałem nie miałem ochoty nawet swoim miernikiem sprawdzać, jazdę próbną tez sobie odpuściłem ....)

Ps. cena do negocjacji



#102 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 maj 2015 - 09:04

Grzesiu co do spasowanie przodu to się jak najbardziej zgadzam z Tobą to zderzaki rzemiosło nie fabryczne i nie cierpię ich ale co niektórym się podobają i montują wydając na nie ponad 3 tys bo tyle kosztują , skrzyni nowej nie kupił bo są drogie zamontowana używka zapewne ? Ale to i tak nie zmienia faktu ze biegi powinny wchodzić lekko - problem pewnie jest z mocowaniem linek na skrzyni .Tak jak mowisz auto trzeba obejrzeć naocznie i każdy zwraca uwagę na inne szczegóły .Problem z maska może świadczyć o przesunięciu sanek w górnej części nadwozia , ale to skomplikowane do wyjaśnienia i wpierw trzeba zobaczyć czy czasem tylko na regulacji jest nie przestawione mocowanie .
Złom to złom i basta odpuszczamy temat .

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 17 maj 2015 - 09:05


#103 Bezimienny Gość.listek_*

Bezimienny Gość.listek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 czerwiec 2015 - 15:02

A ja coś takiego znalazłem

http://olx.pl/oferta...html#d39f44fa07

Niedaleko wiec pewnie podjade zobaczyć :d



#104 Marcin

Marcin

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 283
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2017
  • Silnik:Land CRUISER 2.8
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 czerwiec 2015 - 17:16

Nie jedz tam... Ogladalem go w weekend. Nie powiem... Moc jest i czuć to, ale blacharsko kicha... Uderzony w tyl w 100% i naliczylem lacznie 6 elementow do malowania. Lewego progu wcale nie ma... A i do wymiany rozrzad i takie duperele jak tarcze klocki, zbieżność końcówki... Mowie Ci ze nie warto, ale zrobisz jak uważasz. A te fotki na aukcji są sprzed 2 lat podobno...

Załączone pliki


Użytkownik Marcin edytował ten post 16 czerwiec 2015 - 17:38






Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych