Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

NIE-PEWNE AUTA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 marzec 2010 - 19:11

Uuuuu grubo grubo....

To ja moze zanuce Bregovica i Krawczyka:
Jechac w gory, czy nad morze
Krzysiek wybrac Wam pomoze


#42 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 10 marzec 2010 - 21:27

Panie Krzysztofie - dziwie sie naprawde jak czytam to co pan pisze - bezczelnie pan opisuje ze bez oszukania sia nie da zarobic - dodaje pan jeszcze za tak naprawde to dokladacie do kazdego auta - to zamknąc interes jak dokladacie.
Nie a tak powaznie to w kazdej pana wypowiedzi widze powtarzający sie opis ze jednak trzeba akcyze obnizac i robic wszytko zeby zarobic jak najwiecej.

Szczerze mowiąc jak kupuje auto to jeszcze nigdy sie nie pytalem jaki przebieg - czy byl uderzony - szczerze mowiąc mi to zwisa bo i tak nie wierze w to co mowi mi sprzedawca - jak mi sie podoba to kupuje jak nie to odpuszczam. To tylko auto rzecz nabyta zawsze mozna je naprawic a nie ma aut bezaawaryjnych.

Uwazam jednak ze uczciwosc w zyciu codziennym jest bardzo wazna - a w biznesie tym bardziej - zas w kazdej wypowiedzi widze powtarzające sie wypowiedzi ze inaczej uczciwie sie nie da - to jest niepokojące i jednak troche przykre.

#43 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 07:59

Szanowny Panie Krzysztofie, kilku klientow napewno Pan juz stracil, mnie Pan zniechecil natychmiast, swoim znajomym odradzam juz (zachecila ich nazwa firmy) bo cos ladnie blyszczacego wypatrzli sobie u Pana i chcieli pedzic tyle km

Nadal nie napisal Pan nic, co mogloby by nas przekonac, ze nie doszlo, do conajmniej "pomylki" a tylko przekonuje Pan, ile kosztuje to to i tamto.

Prosze tez wziac pod uwage, ze sa tacy, ktorzy kupili osobiscie auta za granica i wiedza jak to dziala, ja zakupilem 2 z niemiec. Wiem jak wyglada procedura, za co i ile kosztow poniesc trzeba koszty moga byc znaczne - co jednak nie usprawiedliwia do tego by sobie to odbic na kliencie czy budzecie panstwa

Czytam watek uwaznie, i glowna zainteresowana pisze ze byl ktos jeszcze, kto ma "problem", czyzby to nie byla jednostkowa "pomylka"?

Panu rowniez zalecam uwage, nikt nigdze jeszcze nie napisal, ze jest Pan zlodziejem czy oszutem, raczej wyrazamy "zaniepokojenie" w zwiazku z czym nie powinien Pan czus sie urazony, prosze sie bronic w tej dyskusji.

Na koniec potwierdzam, nie znam tej sprawy od wewnatrz, owszem, jednak po to wdalem sie w dyskusje, by sie dowiedziec, dla wlasnego "bezpieczenstwa".

Konczac, w moich oczach utrwalil Pan stereotypowy poglad na temat handlarzy.

Z mojej strony wystarczy, dziekuje za dyskusje.

pozdrawiam

#44 Pewne_Auta

Pewne_Auta

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 5
  • Dołączył:  28 sty 2010
  • Rok Produkcji:0

Napisano 11 marzec 2010 - 10:20

no cóż ile osób tyle opinii. Jest to mój ostatni post w tej sprawie bo nie widze sensu dalszego kontunuowania tej "dyskusji" . Każdy wg swojego uznania ma jakieś racje.

Dla mnie temat uważam za zamknięty. Jeszcze raz przepraszam Kajke za to całe zamieszanie którego musiała byc świadkiem.
Co do Twojego pytania czy auto miało 350 tys km. Moim zdaniem przy tym przebiegu PT jest już martwy a z tego co piszesz Twój jest w bardzo dobrym stanie i jeździ doskonale.

Na koniec napiszę ( pewnie niektórzy odbiorą to jako bezszelność z mojej strony ) że auto które oferuję w mojej firmie jeśli chodzi o stan techniczny i wizualny o wiele przewyższają te którymi większość użytkowinków tego forum jeździ. Takie mam zdanie na ten temat

Zapraszam na zakupy

www.PewneAuta.net
Sprzedajemy wyjątkowe samochody

#45 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2010 - 17:40

ad rem powyzszego kazdy orze jak moze ale sa pewne granice nie bede sie rozpisywac bo tez mialem polke jak kupowalem pitka tyle ze w innej kwestji chodzilo o przeglad przed rejestracja... ale pewno innym razem naskrobie wobec powyzszego temat do przemyslenia zaproszenie na zakupy niech bedzie a potencjalny klient zrobi jak bedzie uwazac....

#46 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 marzec 2010 - 17:56

Mietek, ale jedziesz w koncu w gory czy nad morze?

#47 yacho

yacho

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1164
  • Dołączył:  13 maj 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 CRD
  • Imię:Jan

Napisano 11 marzec 2010 - 21:30

Euro AGD sprzedaje zadowolenie !!!

Media Markt jest nie dla idiotów !!!

A Pan sprzedaje wyjątkowe samochody.

Pewnie samochody "mają coś w sobie" skoro po ich zakupie trzeba stawić się na policji i w sądzie (na własny koszt) :(

Ja znając polski rynek samochodów używanych udałem się do niemiec i tam zakupiłem swojego PiTi. Fakt, za tę cenę w kraju kupiłbym coś młodszego, ale ... no właśnie tych ale byłoby chyba mnóstwo :(

Kajka, mam nadzieję, że Twoje "wycieczki" do miasta Ś.W. się już zakończyły i że już wszystkie przygody z Twoim PiTi będą pozytywnie odkładały się w kalendarzu wspomnień :)

Pozdrawiam
Yacho





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych