Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Ceny gazu,a polityka międzynarodowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#61 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 14:54

Czy na spocie bądź przy stole jak ktoś coś tam powie to też go zamykacie jak się dzieje tutaj na forum?
Jeśli tak to gdzie taką osoba jest zamykana?

Przyjedź.Zobaczysz.
Najbliższy masz w Bolkowie.

#62 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 15:21

Susel_125, zazwyczaj takiego delikwenta zamykamy w chlewiku, aż do czasu zakończenia spotu.



#63 Susel_125

Susel_125

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 582
  • Dołączył:  27 lut 2019
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:GT 2.4 T , M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 16:29

Łoooo matko bosa !

#64 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1306
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 17:25

czy macie taki mobilny chlewik? W razie czego niedaleko mnie stoi stary nieczyszczony TOY TOY



#65 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 18:12

czy macie taki mobilny chlewik? W razie czego niedaleko mnie stoi stary nieczyszczony TOY TOY


Świetny pomysł.Od dziś jesteś odpowiedzialny za dostarczanie tego toy toya pod wskazany adres i pilnowanie osadzonych w nim niesfornych forumowiczów ;)

#66 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1306
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 18:16

czuwaj



#67 dominik

dominik

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 1923
  • Dołączył:  08 sie 2019
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,4turbo A
  • Imię:dominik
  • Skąd::łomianki
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 marzec 2021 - 20:33

Można tez wybrać albo zamknięcie albo poranna gimnastyka 😁😁😁😁

#68 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 kwiecień 2021 - 11:50

Susel_125, zazwyczaj takiego delikwenta zamykamy w chlewiku, aż do czasu zakończenia spotu.

Kiedy wybieram się na jakiś ..spot ,jak to określiłeś , to zabieram ze sobą lodóweczkę ,a w niej zmrożone XXXXX i XXXX itd. Przykro mi że targasz ze sobą chlewik . Ale cóż....jaki spot takie wyposażenie . Ale żeby nie było. Nie jestem przeciwnikiem targania na spotkania chlewików ,kurników, klatek z chomikami , terrariów , akwariów , albowiem jestem miłośnikiem zwierzątek wszelakich i jeśli zwierzątka to akceptują , jestem to w stanie zrozumieć. Tym bardziej iż przez blisko 30 lat ( okres niańczenia dzieci ) w moim domu przebywały szczury, chomiki , węże zbożowe , psy , koty , króliki , tchórzofretki , jaszczurki , myszy , szynszyle i żółwie...chyba niczego nie pominąłem . Twój wpis uświadomił mi że niestety nie mieliśmy w domu żadnej świnki. Ale nie wykluczone że będzie..... :haha



#69 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 627
  • Dołączył:  11 sty 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Dariusz
  • Skąd::Chybie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2021 - 21:33

Kiedy wybieram się na jakiś ..spot ,jak to określiłeś , to zabieram ze sobą lodóweczkę ,a w niej zmrożone XXXXX i XXXX itd. Przykro mi że targasz ze sobą chlewik . Ale cóż....jaki spot takie wyposażenie . Ale żeby nie było. Nie jestem przeciwnikiem targania na spotkania chlewików ,kurników, klatek z chomikami , terrariów , akwariów , albowiem jestem miłośnikiem zwierzątek wszelakich i jeśli zwierzątka to akceptują , jestem to w stanie zrozumieć. Tym bardziej iż przez blisko 30 lat ( okres niańczenia dzieci ) w moim domu przebywały szczury, chomiki , węże zbożowe , psy , koty , króliki , tchórzofretki , jaszczurki , myszy , szynszyle i żółwie...chyba niczego nie pominąłem . Twój wpis uświadomił mi że niestety nie mieliśmy w domu żadnej świnki. Ale nie wykluczone że będzie..... :haha


Użytkownik Perkoz edytował ten post 16 kwiecień 2021 - 12:51


#70 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 kwiecień 2021 - 23:16

WTF.....Czy Ty masz PT Cruisera?Jeśli tak,czy używasz?Serio???Jeśli nie,to po co tu jesteś??????????

Absolutnie mnie nie znasz i pierwszymi słowy jakimi się do mnie zwracasz to skrót angielskiego WTF...Zapewniam Cię iż nie znaczy to ...Dobry Wieczór. Czyżbym Cię kiedyś obraził...ubliżył....???? Na pewno nie , albowiem jestem człowiekiem o nienagannych manierach , myślę też iż nieżle wykształconym i bardzo inteligentnym. więc w przeciwieństwie do Ciebie nigdy tak się do nikogo nie zwracam...zwłaszcza jak tej osoby zupełnie nie znam. Z grzeczności odpowiem Ci na Twoje prostackie zaczepki w sposób przyzwoity i myślę że wyczerpujący w nadziei że zrozumiesz , albowiem nie zniżę się do Twojego poziomu bo pewnie prościej byłoby odpisać Ci   f..ck y..u ...tutaj też pewnie kończy się Twój angielski. Tak więc po kolei .....Drogi Dariuszu , Dobry Wieczór. Pytasz czy mam PT i czy używam. Odpowiadam.....nie , w tej chwili nie mam , aczkolwiek w okresie ostatnich 3-4 lat miałem ich bodajże 14 może 16 . Kilka nawet wystawiałem na sprzedaż na tym forum . Natomiast na pytanie ...dlaczego tutaj jestem  mógłbym odpowiedzieć filozoficznie , lecz sądząc po Twoim wpisie , pewnie byś nie zrozumiał. Odpowiem więc tak....jestem tutaj ponieważ...mogę , lubię , tak mi się podoba  itd...itp.



#71 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 kwiecień 2021 - 07:00

 bardzo !!!! filozoficznie itp....itd , ale jako człowiek wykształcony i bardzo inteligentny......

o nienagannych manierach , grzecznie odpowiedziałeś ..... w sposób przyzwoity i wyczerpujący ,

no i jako posiadacz 14 może 16 pitków .... świnka w domu jest konieczna   :spoko:

Waldemarze...muszę Tobie podziękować. Albowiem rozumiem teraz w pełni wpis Andrzeja o chlewiku. Myślałem że to dosyć niegrzeczny komentarz i uwłaczający czyjejś wrażliwości. Ale teraz wszystko jasne. Skoro więc jak napisałeś o.... konieczności bytności świnki w domu , jeśli jesteś posiadaczem PT lub kilku .To oczywistym jest fakt iż na każdym spotkaniu organizowanym przez posiadaczy PT , chlewik jest nieodzownym atrybutem udanej zabawy. No i wszystko jasne.......... :spoko:



#72 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 627
  • Dołączył:  11 sty 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Dariusz
  • Skąd::Chybie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2021 - 07:11

 


Użytkownik Perkoz edytował ten post 16 kwiecień 2021 - 12:53


#73 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 kwiecień 2021 - 07:55

Dosyć tego!!! 

Zaśmiecony temat, proszę ustawić czasowe, albo wszystko jeszcze dziś osobiście wyczyszczę. 


  • Voltek lubi to

#74 Perkoz

Perkoz

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 627
  • Dołączył:  11 sty 2019
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Dariusz
  • Skąd::Chybie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2021 - 08:17

P

 

Dosyć tego!!! 

Zaśmiecony temat, proszę ustawić czasowe, albo wszystko jeszcze dziś osobiście wyczyszczę. 

O to,to właśnie.



#75 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 kwiecień 2021 - 11:01

P

 

O to,to właśnie.

Szanowny Darku....a mogłeś normalnie przeprosić za to WTF i po sprawie. Napisałeś że wielokrotnie Cię obraziłem...przytocz więc przynajmniej trzy takie przypadki a publicznie Cię przeproszę. Oddalanie się od tematu wątku odbywa się niestety nie mojego powodu , przeczytaj wpisy od początku. Zapewniam Cię że WTF znaczy Co jest k....a, w przeciwieństwie do słowa interlokutor który ma wiele znaczeń. Domyślam się o które znaczenie chodziło Tobie , więc je przyjmuję. Ale wyraz ten oznacza również współzawodnika i rywala a nimi zupełnie się nie czuję konwersując z Tobą.....Pozdrawiam . Mam nadzieję że uda nam się wrócić do normalnej wymiany opinii na temat energetyki.



#76 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2021 - 12:39

rideat ipsum, Dorka prosiła o ustawianie czasowych postów.Czyżby zabrakło umiejętności czytania ze zrozumieniem czy po prostu inteligiencji,która tak się chwalisz?
Perkoz,Susel_125 Wy się swoją inteligiencją nie chwalicie, ale trochę Was znam i wiem,że ją posiadacie.Także ogarnijcie się i ustawianie czasowe,ok?
Nie chcecie chyba zdenerwować Dorotę?

#77 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 kwiecień 2021 - 19:36

rideat ipsum, Dorka prosiła o ustawianie czasowych postów.Czyżby zabrakło umiejętności czytania ze zrozumieniem czy po prostu inteligiencji,która tak się chwalisz?

 

W życiu ...raczej rozbawić ale też i poznać . Zobacz sam, można pisać o wielu sprawach , z treści której wynika wiele innych aspektów wartych zapytania , zastanowienia , polemiki , poznania....ale kiedy w ten tekst wrzuci się celowo jedno zdanie typu jestem mądry , bogaty , piękny itd to większość w ogóle już nie pamięta czego dotyczył wpis i o czym była mowa. Zaczyna się fala agresji , nienawiści, niechęci. Moim zdaniem taki celowy zabieg socjologiczny ma ogromny wpływ na kształtowanie osobowości i wpływania na zachowania całego społeczeństwa. Wracając więc do tematu gazu i energetyki ogólnie pojętej , mam pytanie. Czy aparat rządowy , mający ogromne możliwości stosowania takich socjologicznych sztuczek , może tak zmanipulować społeczeństwo iż zacznie ono popierać nawet niekorzystne dla nich rozporządzenia ???  Jeśli tak ...to jakie ma to znaczenie i czy czujecie się manipulowani oglądając wiadomości , kanały informacyjne , czytając prasę itd. W odniesieniu oczywiście do decyzji podejmowanych w dziedzinie gospodarki energetycznej....gazu , węgla, elektrowni wiatrowych czy paneli fotowoltaicznych....???? Czy uważacie że powinniśmy zostać przy węglu i utrzymywać jego wydobycie ze względu na miejsca pracy górników ????



#78 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2021 - 19:50

W życiu ...raczej rozbawić ale też i poznać . Zobacz sam, można pisać o wielu sprawach , z treści której wynika wiele innych aspektów wartych zapytania , zastanowienia , polemiki , poznania....ale kiedy w ten tekst wrzuci się celowo jedno zdanie typu jestem mądry , bogaty , piękny itd to większość w ogóle już nie pamięta czego dotyczył wpis i o czym była mowa. Zaczyna się fala agresji , nienawiści, niechęci. Moim zdaniem taki celowy zabieg socjologiczny ma ogromny wpływ na kształtowanie osobowości i wpływania na zachowania całego społeczeństwa. Wracając więc do tematu gazu i energetyki ogólnie pojętej , mam pytanie. Czy aparat rządowy , mający ogromne możliwości stosowania takich socjologicznych sztuczek , może tak zmanipulować społeczeństwo iż zacznie ono popierać nawet niekorzystne dla nich rozporządzenia ???  Jeśli tak ...to jakie ma to znaczenie i czy czujecie się manipulowani oglądając wiadomości , kanały informacyjne , czytając prasę itd. W odniesieniu oczywiście do decyzji podejmowanych w dziedzinie gospodarki energetycznej....gazu , węgla, elektrowni wiatrowych czy paneli fotowoltaicznych....???? Czy uważacie że powinniśmy zostać przy węglu i utrzymywać jego wydobycie ze względu na miejsca pracy górników ????

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

 

https://pl.wikipedia...iki/Trollowanie


Szanowny Darku....a mogłeś normalnie przeprosić za to WTF i po sprawie. Napisałeś że wielokrotnie Cię obraziłem...przytocz więc przynajmniej trzy takie przypadki a publicznie Cię przeproszę. Oddalanie się od tematu wątku odbywa się niestety nie mojego powodu , przeczytaj wpisy od początku. Zapewniam Cię że WTF znaczy Co jest k....a, w przeciwieństwie do słowa interlokutor który ma wiele znaczeń. Domyślam się o które znaczenie chodziło Tobie , więc je przyjmuję. Ale wyraz ten oznacza również współzawodnika i rywala a nimi zupełnie się nie czuję konwersując z Tobą.....Pozdrawiam . Mam nadzieję że uda nam się wrócić do normalnej wymiany opinii na temat energetyki.

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

 

https://pl.wikipedia...iki/Trollowanie


Waldemarze...muszę Tobie podziękować. Albowiem rozumiem teraz w pełni wpis Andrzeja o chlewiku. Myślałem że to dosyć niegrzeczny komentarz i uwłaczający czyjejś wrażliwości. Ale teraz wszystko jasne. Skoro więc jak napisałeś o.... konieczności bytności świnki w domu , jeśli jesteś posiadaczem PT lub kilku .To oczywistym jest fakt iż na każdym spotkaniu organizowanym przez posiadaczy PT , chlewik jest nieodzownym atrybutem udanej zabawy. No i wszystko jasne.......... :spoko:

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych i mediów społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

 

https://pl.wikipedia...iki/Trollowanie



#79 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 16 kwiecień 2021 - 20:39

Zmieniłam zdanie.
Gdybym miała wyczyścić, to zostałoby trzy posty. Brnijcie dalej to off...
Jak przegniecie to zamknę temat.
Powodzenia.

#80 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 kwiecień 2021 - 05:02

W życiu ...raczej rozbawić ale też i poznać . Zobacz sam, można pisać o wielu sprawach , z treści której wynika wiele innych aspektów wartych zapytania , zastanowienia , polemiki , poznania....ale kiedy w ten tekst wrzuci się celowo jedno zdanie typu jestem mądry , bogaty , piękny itd to większość w ogóle już nie pamięta czego dotyczył wpis i o czym była mowa. Zaczyna się fala agresji , nienawiści, niechęci. Moim zdaniem taki celowy zabieg socjologiczny ma ogromny wpływ na kształtowanie osobowości i wpływania na zachowania całego społeczeństwa.

Tak, oczywiscie masz rację.Chciałbym dodać też,że Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna a Twoje zdanie niezwykle ważne.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych